Консульська легалізація документів в Києві і по Україні

Сроки и стоимость консульской легализации Легалізація офіційних документів - це механізм, за допомогою якого документи знаходять юридичну силу на території інших держав. На сьогодні країни учасниці Гаазької конвенції мають можливість легалізувати документи за спрощеною системою, за допомогою проставлення апостиля.

Необхідно відзначити, що існують країни, які не підписали Гаазьку конвенцію, тому не потрапили в загальний список країн-учасниць, на яких поширюється спрощена система легалізації. Однак, легалізація офіційних документів для цих країн здійснюється через консульство.

Специфіка консульської легалізації на території України

Для того, щоб подати документи на легалізацію від імені замовника, необхідно оформити довіреність у нотаріуса на будь-якого співробітника Бюро перекладів Апостиль Груп. Нехтування даного правила спричинить за собою відмову в прийомі документів перерахованих вище інстанцій. Крім того, власник документа, перебуваючи в іншій країні, може оформити довіреність в консульстві України цієї країни.

Легалізувати диплом або інші документи, які пов'язані з утворенням можна після надання, нотаріально завірених копій документів або ж відразу при перекладі, але це не для всіх країн.

Легалізувати документи, що видавалися управліннями РАГС, можливо після надання відповідних документів старого або нового зразка (наприклад, свідоцтво про народження нового зразка). Якщо країна, що видала такий документ, сприймає старий зразок, тоді легалізація буде проставлятися на нотаріально завірені копії.

Легалізація документів юридичних осіб

Компанія зобов'язана надати супровідний лист на фірмовому бланку з печаткою та підписом директора і довіреність також на бланку фірми. У змісті листа повинна бути інформація про дані людини, яка подає документи на легалізацію.

Звертаємо вашу увагу на те, що Консульський Департамент не проставляє легалізацію на тих документах, які складені на території інших країн. Легалізація подібних документів можлива в консульстві України, що знаходяться в країні видачі документів або ж в консульському відділі посольства країни яка знаходиться на території України, і потім друк МЗС.

Правила узаконення документів

На сьогодні існує ряд правил, за допомогою яких можна узаконити документи для їх подальшого застосування в різних країнах. При цьому необхідно враховувати специфіку механізму легалізації для кожної держави. В першу чергу, це пов'язано з тими країнами, які свого часу підписали Гаазьку конвенцію, спрощуючи, таким чином, процедуру легалізації - проставленням штампа «Апостиль» на документи. Для інших же країн, що не підписали цю конвенцію, легалізація повинна здійснюватися в консульстві.

Виходячи з цього, для таких країн в Україні легалізація відбувається в органах, які уповноважені виконувати цю процедуру:

  • Міністерство юстиції України;
  • Міністерство закордонних справ України;
  • Консульський відділ посольства іноземної держави в Україні.

Консульство не приймає документи, які будуть призначені для інших держав, а узаконити офіційні папери можна лише для країни, в якій вони будуть використовуватися. Процес проставлення печатки в консульстві виконується з урахуванням правил і порядку конкретної держави. У першому випадку, проставлення печатки буде здійснюватися тільки на оригіналі документа, що легалізується. У другому випадку, на легалізованому перекладі цього документа. Необхідно враховувати і те, що в різних країнах існують свої особливості щодо засвідчення копій документів. Наприклад, в посольстві Іспанії посвідчують копії закордонних паспортів, а в посольстві Німеччини проставляють консульську печатку на копії офіційного українського документа.

Потрібна допомога?

Консульская легализация в Украине

Вам необхідно легалізувати дипломи, довіреності та інші офіційні папери для подальшого використання їх в ОАЕ, Саудівської Аравії, Лівії, Кувейті, Китаї (крім Макао і Гонконгу), Коста-Ріці, Канаді, Шрі -Ланка, Іраку, Єгипті, Палестині, Уругваї, Лівані, Катарі, Сирії?

Бюро перекладів Апостиль Груп надає професійну консультацію з приводу процесу надання офіційними паперами юридичної сили в зазначених країнах. Ми допоможе здійснити консульську легалізацію швидко і ефективно. І дізнатися скільки коштує консульська легалізація в посольствах іноземних держав в Україні.

Терміни і вартість

Дані посольства наведено для прикладу вартості консульських зборів, наше агентство перекладів допоможе Вам здійснити консульську легалізацію в посольствах і консульствах будь-яких країн.

Посо ьство

Присяжний

переклад

(грн)

Оформлення

документів в посольствах

(грн)

Консульський збір

Італія

від 450

1200

У суму входить консульський збір

Іспанія

від 150

1000

1200 грн.

Німеччина

 

1000

25 євро

Китай

 

3500

від 620 грн

Єгипет

 

1000

60 $

Франція

від 450

______

_______

ОАЕ

 

1000

3-5 днів 1200 грн

Катар

 

1000

3-4 дня 38 євро

Кувейт

 

1000

950

Куба

 

1000

110 $

Вартість послуг легалізації: офіційний консульський збір + від 600 грн. наші послуги.


Залишились питання або хочете зробити замовлення?

Звертайтесь!