Про компанію «Апостиль групп»

Бюро перекладів Апостиль Груп надає послуги професійного перекладу з 50ти мов в Києві і по Україні. Ми здійснюємо якісний переклад текстів і документів будь-яких обсягів і тематик, а також усний послідовний і синхронний переклад, нотаріальні переклади.

Якісне виконання перекладів - основний принцип нашої роботи. У нас працюють висококласні, досвідчені фахівці. Наші перекладачі спеціалізуються в багатьох областях, серед яких переклад юридичних документів, технічної документації, фінансової звітності та багато іншого. Ми враховуємо всі побажання наших замовників.

Послуги оформлення офіційних документів

Ми надаємо не тільки послуги з перекладу документів та усного перекладу, а й інші супутні послуги; оскільки спочатку бачили нашу компанію не просто, як чергове агентство перекладу в Києві, а дійсно як бюро якісних послуг, в якому можна оформити будь-які офіційні документи, отримати професійну консультацію і замовити отримання будь-якої офіційної довідки.

Ми бачимо нашу місію в тому, щоб допомогти вам швидко і економно оформити і отримати необхідні вам офіційні документи, без необхідності витрачати ваш час, гроші і зусилля на приїзд до Києва (де найчастіше оформляються і легалізуються різні офіційні документи і довідки).

Якщо ви перебуваєте за кордоном, вам також немає необхідності приїжджати, щоб особисто оформити і легалізувати документи на Україні. Ми оформимо ваші документи дистанційно, через е-мейл, факс і пошту в найкоротші терміни і доставимо їх вам додому.

На цьому сайті ви можете дізнатися вартість наших послуг перекладу, оформлення та легалізації документів в Києві. Якщо ви не знайшли на сайті цікавить вас інформації, ми з задоволенням надамо її по телефону або е-мейлу або прямо у нас в офісі в Києві. Ви можете звернутися до нашого бюро перекладів онлайн і ми відповімо на ваш запит і зв'яжемося з вами самі. У Бюро перекладів Апостиль Груп ви можете отримати комплексний сервіс і якісну консультацію.


Залишились питання або хочете зробити замовлення?

Звертайтесь!